Донецький «Шахтар» веде роботу над організацією екзотичного тренувального збору.
Про це каналу «Футбол 1» повідомив гендиректор «гірників» Сергій Палкін.
- цитує Палкіна «Террикон».
«Ми плануємо поїхати на перший збір до Бразилії. Офіційно ми це ще не оголошуємо, бо йде процес переговорів. Якщо вони закінчаться вдало, ми зробимо окрему прес-конференцію і пояснимо, навіщо це треба, чому ми це робимо і з ким будемо грати.
Ідея, принаймні, досить цікава. Думаю, у вболівальників інтерес буде дуже серйозний - може, навіть буде цікавіше, ніж деякі ігри чемпіонату України»,
Відзначимо, що «Шахтар» візьме участь у міжнародному турнірі, який відбудеться в іспанському місті Маспаломас з 5 по 11 січня 2015 року.