Наставник дортмундської «Боруссії» Юрген Клопп розчарований першою частиною сезону.
За підсумками 17-ти турів дортмундська команда знаходиться в зоні вильоту, хоча очікувалося, що «Боруссія» хоча б спробує нав'язати боротьбу «Баварії».
«Хороша новина полягає в тому, що в 2014 році ми з футболом закінчили. Всю критику, яка звучить на нашу адресу, я назву справедливою».
«Виглядаємо зараз як повні ідіоти, і це тільки наша вина. Тепер у нас є кілька тижнів, щоб виправити ситуацію»,
- цитує Клоппа Football.ua.