Англійський арбітр Говард Уебб, який завершив кар'єру влітку цього року, зізнався, що не дуже добре відпрацював у 2011 році на матчі Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Рома» (3:0).
«Тиск постійно збільшувався. Відчував це довгий час. Я не очікував, що мені довірять працювати на фінальному матчі чемпіонату світу в 2010 році. Це всього лише один матч, але як він змінює ставлення людей до тебе!
Через деякий час я судив матч Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Рома», не дуже добре відпрацював. Тоді один хлопець підійшов до мене і сказав: «Говард, мабуть, складно тобі після фіналу чемпіонату світу», -
приводить слова Уебба «Трибуна».
Нагадаємо, у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Шахтар» вдома розгромив «Рому» (3:0). У тому матчі Уебб видалив Філіппа Мексеса в першому таймі, поставив пенальті у ворота гірників, який не реалізував Марко Боррьєлло.