Про це Євген розповів кореспонденту офіційного клубного сайту «Динамо» у київському аеропорту після повернення з Франції, де він проходив реабілітацію після операції на ахілловому сухожиллі.
Цей етап реабілітації Макаренка проходив у клініці міста Сан-Рафаель.
Тепер Євген повернувся до Києва і продовжить подальше лікування на клубній базі, куди футболіст поїде найближчим часом.
В цілому, французький період реабілітації пройшов вдало, все, що було заплановано, захисник виконав і знає, що його очікує далі. Приблизно через півтора місяці він зможе приступити до бігових вправ.