Екс-футболіст київського «Динамо», а нині - півзахисник «Динамо» із Загреба Огнєн Вукоєвич підбив підсумок своїх виступів у хорватській команді в осінній частині чемпіонату.
«Це був рік складних рішень. Я закінчив кар'єру в збірній після семи років і 55 матчів. Я повернувся в «Динамо» і сподівався, що буду грати.
Проте шкодую, що повернувся. У чемпіонаті ми попереду інших. Чому не вдалося показати результат на європейській арені? Є кілька причин. Можливо, головна - у «Динамо», можливо, немає справжнього стимулу в домашньому чемпіонаті. У Європі за кожну помилку ми дорого платимо. Навколо клубу негативний клімат, це, звичайно, велика проблема.
Коли я шість років тому їхав звідси, був симбіоз клубу і фанатів. Зараз все пішло. Коли на матчі єврокубків приходить 10 тисяч чоловік, ми щасливі. Але для Загреба це смішна цифра. Слухайте, коли ми грали з «Хайдуком» до від'їзду в Київ, мене сотні людей просили дістати квиток. Зараз - два друга. Багато чого змінилося з тих пір. Я знаю, в країні складна ситуація, неприємності впливають на настрій людей.
Чому я не так часто грав цієї осені? Це питання до тренера. Із Зораном Мамичем справедливі відносини. Я виконую свої зобов'язання, не пропускаю тренувань. Деякі фактори вплинули на те, що я не граю - я приїхав пізно, коли команда вже була сформована, плюс тренер не хоче міняти схему гри. Я не сумніваюся, що не дарма повернувся. Я вірю, що мені вдасться домогтися місця в основному складі. Якщо я буду грати, то стану найкращим футболістом «Динамо».
Грати захисника? Чому ні? У Києві були задоволені тим, як я грав. Якщо тренер побачить мене на цій позиції, впевнений, що відіграю якісно.
Влітку, коли у мене закінчується контракт, варіант з «Динамо» буде першим у списку. Якщо буде спільне бажання, щоб я залишився в Загребі до кінця кар'єри, я погоджуся»,
- цитує «Трибуна» інтерв'ю Вукоєвича хорватським ЗМІ.