Мірча Луческу проаналізував перший круг чемпіонату України і назвав свою найбільшу помилку.
«Ми не втратили б очок з «Зорею», якщо б грали в Донецьку. І я зробив велику помилку. У нас там шість гравців і я не повинен був дозволяти їм грати проти нас. Вони були дуже мотивовані», - сказав Луческу румунським ЗМІ.