Динамівці вийдуть із відпустки 12 січня

Динамо Київ 22 Грудня, 11:24
Через двадцять днів команда Сергія Реброва збереться у Києві для проходження медобстеження, після чого вилетить на перший збір до Марбельї.

Як повідомляє «СЭ» в Украине», «Динамо» вийде з відпустки 12 січня, за два дні пройде планове медобстеження в клініці «Борис», а 14-го - відлетить за звичним маршрутом до Іспанії. До кінця місяця команда буде перебувати в Марбельї, потім на чотири дні повернеться до Києва - і повернеться на Піренеї.

Прямо звідти кияни вилетять 17 лютого у французький Брест і, подолавши на автобусі сотню кілометрів, прибудуть в Генгам, де 19-го відбудеться їх перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи з однойменним клубом. Після гри - переліт в Бориспіль і тиждень на підготовку до повторної зустрічі.