Генеральний директор «Чорноморця» в інтерв'ю газеті «Команда» спростував чутки про фінансові проблеми клубу й масовий відхід футболістів у зимове трансферне вікно.
«Футболісти у відпустці, який вам ще потрібен доказ? Я не розумію тих журналістів, які поширюють різні чутки про одеську команду», -
цитує Сергія Керницького «Террикон».