Віце-президент ФФУ Володимир Мариновський в ефірі каналу ІНТБ повідомив, що у Тернополі планують побудувати новий стадіон замість спортивної бази у Вишгороді, - повідомляє
ua-football.com.«Ми вже давно ведемо переговори про будівництво на території Тернополя справжнього футбольного стадіону зі штучним полем 110 на 72 метри», - повідомив Мариновський.
Маринівська додав, що ФФУ виділяє кошти на будівництво стадіону у Тернополі, тому зараз йде узгодження питання з владою міста та підготовка необхідної документації. Будівництво стадіону запланована в парку «Топільче». Займатися на ньому зможуть як школярі, так і всі охочі.