Александар Драгович: «Клуб дуже добре захищає нас»

Динамо Київ 22 Грудня, 21:26
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, користуючись перервою в чемпіонаті, перебуває у Відні. У інтерв’ю місцевим ЗМІ Драгович розповів про свій клуб та ситуацію в Україні.

Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, користуючись перервою в чемпіонаті, перебуває у Відні. У інтерв’ю місцевим ЗМІ Драгович розповів про свій клуб та ситуацію в Україні.

Про ситуацію в Україні

В Києві зараз спокійно. Я ніколи не боявся, що щось зі мною трапиться, бо клуб дуже добре захищає нас. Ніколи не боявся за своє життя.

Про «Динамо»

У цьому році ми ще не програвали в чемпіонаті. Це демонструє наскільки хороша команда, хоча це та ж сама команда, яка була минулого сезону. Зміна тренера була дуже корисною. Тут всі співробітники видатні.

Про трансфер

Зараз багато чуток навколо мого трансферу, але я маю трирічний контракт з київським «Динамо». Якщо будуть пропозиції, то буду сам розглядати, але не на що не можу вплинути. Проте, я з дитинства мріяв про «Арсенал».

Про Луїса Адріано

Він брудний гравець, робить багато скритих порушень. Міг би грати в будь-якому топ-клубі світу, подивимось, яке в нього майбутнє.