Головною метою футболістів дортмундської «Боруссії» у нинішньому сезоні є уникнути вильоту у нижчий дивізіон, про потрапляння в єврокубки мови не йде, заявив генеральний директор клубу Ханс-Йоахім Ватцке, передає Р-Спорт
«Боруссія», яка завоювала срібло минулого чемпіонату Німеччини і дійшла до фіналу Ліги чемпіонів в сезоні-2012/13, в нинішньому після 17 ігор йде на передостанньому місці в національній першості. Дортмундці зазнали 10 поразок у чемпіонаті, але в Лізі чемпіонів зуміли вийти в плей-офф.
«Ми навіть не говоримо про те, щоб потрапити в зону єврокубків. Наша головна мета - уникнути вильоту. Ми в змозі обійтися без Ліги чемпіонів і без Ліги Європи протягом року, не влізаючи у борги», -
сказав Ватцке
Ватцке також підтримав головного тренера команди Юргена Клоппа.
«У нас один з кращих тренерів. Це факт. Юрген повністю сконцентрований», -
додав Ватцке.