Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський проводить свою відпустку на Мальдівських островах.
Досвідчений воротар «біло-синіх» опублікував у соцмережах кілька фотографій, які коротко прокоментував.
1. «Вид готелю з висоти пташиного польоту! Відпочивати завжди добре!!!А вдвічі приємніше після добре виконаної роботи!!!»
2. «Тотальний релакс»
3. «Рибалка в легкій формі!!! З голоду не помремо!!!»