Фелікс Магат: «Англійці не люблять тренуватися два рази на день. Для мене це повний абсурд»

Світовий футбол 23 Грудня, 15:52
Відомий німецький фахівець, колишній головний тренер «Фулхема» Фелікс Магат, розповів про свою роботу в англійському клубі.



«Англійці не люблять тренуватися. Які вони після цього професійні спортсмени, якщо не можуть займатися два рази на день? Для мене це повний абсурд.



Німеччина, на відміну від Англії, вже протягом 50 років добивається успіхів. Завдяки національному менталітету нам відмінно підходять командні види спорту, такі, як футбол.



До того ж у гравців «Фулхема» були проблеми з дисципліною, вони були дуже вразливими», - з

азначив Магат, пише Sports.ru





Нагадаємо, Магат був звільнений з «Фулхема» у вересні, коли лондонці займали останнє місце в Чемпіоншипі, а за підсумками сезону-2013/14 вилетіли з прем'єр-ліги. В даний час «Фулхем» займає 13-е місце.