Максимюк: Не можу зрозуміти - що з "Динамо"?

Динамо Київ 1 Жовтня, 15:54
Колишній півзахисник киян оцінює ситуацію у клубі.

Роман Максимюк, за його словами, уважно спостерігає за командою. "Не можу зрозуміти - що з "Динамо"?", - цитує екс-футболіста Чемпионат.com. Він не розуміє, чому, якщо за гравця сплачено 15 мільйонів, треба давати йому такий довгий час для адаптації - аж 11 турів! Максимюк вважає, що такі футболісти повинні одразу виходити і демонструвати свій рівень.

"Чим скоріше новачки звикнуть до наших реалій, тим краще буде для "Динамо", - вважає Роман.