Тарас зазначив у інтерв'ю клубному сайту, що, хоча це й матч у Лізі чемпіонів, та ще й з таким суперником - боятися його зовсім не варто. "Ми вже грали і з "Челсі"
(поразка у Лондоні - 1927),
і з "Арсеналом"(поразка у Лондоні 5:1 - 1927),
і з "Барселоною"(поразка у Барселоні 5:1 - 1927),
то з "МЮ" тим більше можна грати", - каже гравець "Шахтаря".Для того, щоб перемогти, необхідно грати організовано та допомагати на поле один одному, а головне - виконувати вказівки тренера, вважає Степаненко.