Степаненко не боїться "Ман Юнайтед"

Футбол України 1 Жовтня, 16:44
Півзахисник "Шахтаря" вважає, що з англійською командою можна грати.

Тарас зазначив у інтерв'ю клубному сайту, що, хоча це й матч у Лізі чемпіонів, та ще й з таким суперником - боятися його зовсім не варто. "Ми вже грали і з "Челсі"

(поразка у Лондоні - 1927),

і з "Арсеналом"

(поразка у Лондоні 5:1 - 1927),

і з "Барселоною"

(поразка у Барселоні 5:1 - 1927),

то з "МЮ" тим більше можна грати", - каже гравець "Шахтаря".

Для того, щоб перемогти, необхідно грати організовано та допомагати на поле один одному, а головне - виконувати вказівки тренера, вважає Степаненко.