Олександр Шовковський: «На релакс мені вистачило тижня»

Динамо Київ 24 Грудня, 09:37
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський розповів, як він проводить свою відпустку.

«На релакс мені вистачило тижня. Перші чотири-п'ять днів взагалі нічого не робив. Потім почав займатися в тренажерному залі, виконувати вправи на стабілізацію. Після важкого року не менш важливо відпочити психологічно, зняти постійний тиск відповідальності», -

цитує Шовковського «КОМАНДА», передає dynamo.kiev.ua

Нагадаємо, в даний момент голкіпер «Динамо» відпочиває в своєму улюбленому місці - на Мальдівських островах.