«Шахтар» проведе чотири спаринги в Бразилії

Футбол України 24 Грудня, 11:05
Кілька днів тому генеральний директор донеччан Сергій Палкін заявляв про можливість проведення першого зимового збору у Бразилії, а сьогодні бразильська преса вже підтвердила факт наявної угоди з українським клубом.

Кілька днів тому генеральний директор донеччан Сергій Палкін заявляв про можливість проведення першого зимового збору у Бразилії, а сьогодні бразильська преса вже підтвердила факт наявної угоди з українським клубом.

18 січня «Шахтар» зіграє з «Фламенго» в Ріо-де-Жанейро. На 21 січня запланований спаринг з «Атлетіко Мінейро».

Через два дні гірники вже будуть в Порту-Алегрі, де зіграють з «Інтернасьоналом», а завершальним товариським поєдинком на бразильській землі буде матч із «Крузейро» (25 січня), інформує ufootball.info.