Марко Рубен найближчим часом стане футболістом «Розаріо Централь»

Динамо Київ 24 Грудня, 13:42
Аргентинський нападник, який належить київському «Динамо», домовився про перехід у клуб зі своєї батьківщини.

Керівництво мексиканського «Тигрес», за який на правах оренди виступав футболіст, у наближчі дні розірве контракт з Рубеном, оскільки знайшло сильнішого нападника, пише LaCapital.

Але і Рубен не залишиться безробітним – за інформацією джерела, футболіст майже домовився про перехід у аргентинський «Росаріо Сентраль». «Динамо» та «Росаріо» вже успішно провели переговори, сторонам залишилося лише підписати необхідні документи.

Повідомляється, що Рубен перейде до «Росаріо Сентраль» на 1,5 року правах оренди, яка обійдеться аргентинцям у 100 тисяч доларів.