Швидко вилікуватися в Німеччині голкіпер російського «Амкара» »Сергій Нарубін зміг завдяки дослідам, які при Гітлері проводили в концтаборах.
Про це гравець сказав у інтерв'ю sports.ru.
«Я поїхав до Німеччини, провів там 10 днів і за цей час буквально встав на ноги. Там настільки все краще з медициною, ніж у Росії, тому що Друга світова війна була. Тому що Гітлер купу дослідів проводив над людьми в тих самих концтаборах - аж до уколу в мозок», -
сказав Нарубін.
«Вся документація збереглася, от зараз вони і використовують ці дані», -
зазначив він.