"Фіорентина": на "Дніпро" без двох форвардів

Футбол України 1 Жовтня, 17:44
Задача української команди суттєво полегшилась.

Як повідомляє італійська преса, на матч Лізі Європи у Дніпропетровську "фіалки" прибудуть у послабленому складі. Джузеппе Россі та Анте Ребіч не візьмуть участі у поєдинку - Росі Россі відчуває біль у литкових м'язах, а Ребіч також скаржиться на болі у м'язах.

Враховуючи, що обидва гравці є нападниками, "Дніпро" може розраховувати на захисний стиль гри суперника - але, звичайно, усе вирішувати буде тренер.