Суперник «Динамо» має намір підсилитись нападником

Динамо Київ 24 Грудня, 20:50
Французький «Генгам», майбутній суперник київського «Динамо» по Лізі Європи, серйозно задумався над посиленням атакуючої лінії.

Французький «Генгам», майбутній суперник київського «Динамо» по Лізі Європи, серйозно задумався над посиленням атакуючої лінії.

Видання Мercato 365, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що однією з пріоритетних цілей для команди Жослене Гурвеннека є нападник швейцарського «Янг Бойз» Гійом Оаро.

30-річний француз, який раніше виступав за «Парі Сен-Жермен» (у тому числі і проти «Динамо») і «Бордо», в цьому сезоні чудово проявив себе в Лізі Європи. На рахунку Оаро п'ять забитих м'ячів, які дуже допомогли «Янг Бойз» вийти з групи. Всього за півроку в швейцарському клубі Гійом зіграв 19 матчів і забив дев'ять м'ячів,

пише «footboom.com».