Брено відбув термін у німецькій в'язниці, і повернувся до Бразилії, щоб почати нове життя.
Екс-захисник «Баварії» був запрошений на телепрограму Esporte Espetacular, в якій розповів про причини підпалу свого будинку. Згідно бразильцеві, це сталося під впливом алкоголю.
«Це було помилкою, тому що в тій ситуації не обійшлося без алкоголю, - наводить слова Брено «football.ua».
Раніше повідомлялося, що Сан-Паулу готовий запропонувати футболістові трирічний контракт.