Олександр Шовковський: «Хіба можна назвати Росію другом?»

Динамо Київ 25 Грудня, 12:55
Капітан київського «Динамо» вкотре проявив свою громадянську позицію, емоційно відреагувавши на статтю у російських ЗМІ щодо відмови України від позаблокового статусу.

Капітан київського «Динамо» вкотре проявив свою громадянську позицію, емоційно відреагувавши на статтю у російських ЗМІ щодо відмови України від позаблокового статусу.

«І вони ще називають наші відносини дружніми?» -

ставить риторичне запитання Шовковський у своєму Facebook.