КДК ФФУ прийняв рішення зняти 3 очки з ужгородської «Говерли» через
невиконання клубом фінансових зобов'язань перед одним із своїх колишніх футболістів.
Про це пише «Трибуна» із посиланням на газету «Команда».
Після того як «Говерла» отримає офіційне повідомлення про це рішення, його керівники в 10-денний термін можуть подати апеляцію.
Зараз, після 14-ти турів, у «Говерли», що знаходиться на 12-му місці, дев'ять очок.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що КДК ФФУ може зняти 3 очки з «Говерли» через заборгованість перед колишнім футболістом Сергієм Бойком.