11 командам чемпіонату Сербії заборонено купувати гравців

Світовий футбол 25 Грудня, 13:29
Футбольний союз Сербії заборонив здійснювати трансфери 11 з 16 клубів вищого дивізіону чемпіонату країни, включаючи «Партизан» і «Црвену Звезду».

Про це інформує офіційний сайт ФСС.

Відповідне рішення було прийнято через борги команд за попередніми угодами і перед цілим рядом гравців. Зокрема, «Партизан» зобов'язаний виплатити в загальній сумі майже €37 тис. клубу «Чукарички» і захиснику Ніколі Аксентьєвічу. Борги «Црвени Звезди» становлять кілька мільйонів динарів. Заборона поширюється тільки на покупку нових футболістів.

У той же час у Футбольному союзі сподіваються, що команди встигнуть погасити всі заборгованості до 19 січня, коли в Сербії відкриється трансферне вікно, пише «Чемпионат».