Олег Блохін: «Не очікував такого результату»

Динамо Київ 18 Липня, 10:18
Вчора, в матчі 1-го туру чемпіонату України київське "Динамо" зіграло на НСК "Олімпійський" внічию з луцькою "Волинню" - 1:1. До Вашої уваги післяматчева прес-конференція Олега Блохіна
Олег Блохін: «Не очікував такого результату»


15.07.2013 14:39


Вчора, в матчі 1-го туру чемпіонату України київське "Динамо" зіграло на НСК "Олімпійський" внічию з луцькою "Волинню" - 1:1. До Вашої уваги післяматчева прес-конференція Олега Блохіна



- Перша гра чемпіонату завжди нервова - це зрозуміло. Але, звичайно, ми повинні були обігравати "Волинь", це навіть не обговорюється. Не використали свої моменти, при цьому пропустили необов'язковий гол - я так і не зрозумів, як це сталося. Пропустили гол з роздягальні - хлопці, мабуть, ще не прокинулися, - цитує наставника Динамо від Шурика.

А моменти свої потрібно доводити до логічного завершення. То хочемо м'яч у ворота завести, то пас не можемо віддати. По грі ми показали рівень на голову вище "Волині", але рахунок на табло. Втратили два очки. Тепер треба надолужувати цю втрату в інших матчах - мабуть, в поєдинках з лідерами - "Шахтарем", "Металістом", "Дніпром" ...



- Наскільки готові Тремулінас і Беланда почати наступний матч з перших хвилин?

- Не думаю, що це можливо. Тремулінас не може цього просто фізично - він тренується лише два дні. Беланда також ще не набрав своїх кондицій. В якійсь мірі, те ж саме можна сказати і щодо Мбокані і Ленса. Я говорив про це раніше - у нас є різнобій у готовності футболістів.



- Чому абсолютно ніхто з гравців "Динамо" після матчу не вийшов до журналістів у мікст-зону?

- Не знаю.



- Але ви їм не забороняли спілкуватися з пресою?

- Після матчу я дав їм інформацію про найближче тренування і прийшов на прес-конференцію. Так що роздягальню хлопці покидали самі.

Напевно, і в радості, в розчаруванні треба відповідати на питання журналістів. Я ж завжди приходжу на прес-конференцію. Прийшов адже зараз, хоч кішки на душі і скребуть - після виступу на Об'єднаному турнірі я не очікував такого результату. Повторюся, такі моменти треба реалізовувати.



- На мою думку, сьогодні було потворне суддівство ...



- (Перебиваючи). Я не обговорюю суддівство. Це марно. Мене в минулому чемпіонаті видаляли вже, так що я прийняв рішення, що надалі взагалі не говорю про суддівство. До Коліни питання, а не до мене.



- Але навіть при такому суддівстві команда повинна реалізовувати свої моменти. Чому "Динамо" провело два таких різних тайми?



- Я вважаю, що в другому таймі "Волинь" стояла стіною, і хлопцям складніше було грати. Хоча ми їх попереджали про подібний розвиток ситуації. Що ж стосується першого тайму, то коль ти не використовуєш свої моменти, то за рахунку 1:01 суперник, звичайно ж, буде битися до останнього. Я попереджав гравців (особливо іноземців), що наш чемпіонат дуже відрізняється від інших першостей. Суперники тут б'ються як можуть. І раз в підсумку забивають, то, значить, заслуговують того рахунку, який є.



- Чи був з вашого боку момент недооцінки суперника?

- Ні.



- Ви вивчали гру "Волині"?

- А як це було можливо, якщо вони ніде не грали до сьогоднішнього матчу? Вперше складу оновленої "Волині" я побачив безпосередньо перед сьогоднішнім матчем. Так що вивчити лучан ми просто не мали можливості. Я це чесно сказав хлопцям на настановах.



Перед матчем подивився на склад "Волині", звернув увагу, що в заявці - всього чотири польових гравці. Якихось футболістів основного складу лучан я знав, а про решту не мав ні найменшого уявлення. Але не сумнівався, що "Волинь" у будь-якому випадку буде стояти стіною ззаду, а на стандартні положення будуть підключатися високорослі гравці. Це стиль Кварцяного, він підбирає у свою команду гренадерів. Можна його привітати - його команда зуміла вивезти з Києва одне очко. Залишається побажати, щоб і в наступних матчах "Волинь" проявила ті ж якості.