«Інформація передчасна. Ніяких ультиматумів. Де об'єктивно повинні - заплатимо. Зняття очок постараємося не допустити», - цитує Шуфрича « footboom.com
.
Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що КДК ФФУ прийняв рішення зняти з «Говерли» три очки за невиконання клубом контрактних зобов'язань перед одним зі своїх колишніх футболістів.