Олександр Шуфрич: «Поки рано говорити про зняття очок з «Говерли»

Футбол України 25 Грудня, 20:20
Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич заявив, що поки рано говорити про зняття з ужгородців трьох очок.

«Інформація передчасна. Ніяких ультиматумів. Де об'єктивно повинні - заплатимо. Зняття очок постараємося не допустити»,

- цитує Шуфрича «

footboom.com

»

.

Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що КДК ФФУ прийняв рішення зняти з «Говерли» три очки за невиконання клубом контрактних зобов'язань перед одним зі своїх колишніх футболістів.