Керівництво «Говерли» пообіцяло розрахуватися з футболістами

Футбол України 26 Грудня, 06:55
Захисник ужгородської «Говерли» Андрій Хомін розповів журналісту каналу «Футбол 1» про підготовку в зимове міжсезоння і заборгованість по зарплаті в команді.

Захисник ужгородської «Говерли» Андрій Хомін розповів журналісту каналу «Футбол 1» про підготовку в зимове міжсезоння і заборгованість по зарплаті в команді.

- Коли збирається команда?

- 11 січня. Нам сказали, що летимо на збір до Туреччини, а як воно буде насправді - подивимося.

- Заборгованість є?

- Сказали, що днями повинні розрахуватися за кілька місяців. Чекаємо. Всі на телефонах.

- А якщо не розрахуються?

- Знаєте, я звик вірити людям. Там буде видно, розрахуються чи ні.

- За скільки місяців вам винні?

- Там нормально. Не хочу озвучувати, щоб не лякати громадськість, -

цитує Хоміна «СЕ».