Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов розповів, чи буде його клуб взимку підписувати нових футболістів.
«
Ви знаєте, ми можемо їх шукати, ми можемо їх знайти. Але чи підуть вони до нас? По-перше, багато хто висловлює боязнь через ту обстановку, яка є в нашому регіоні. Ну, і матеріальну сторону теж ще ніхто не знімав. Фінансові умови в нашій команді на порядок нижче, ніж в інших.Але у нас є одна перевага - ми отримуємо стабільно те, про що домовляємося. Може, не так багато, але весь час отримуємо. Преміальних і бонусів у нас немає - футболісти грають тільки за зарплату. Хоча в моїй кар'єрі це вперше. На першості ветеранів і то отримують якісь бонуси, а у нас цього немає. Але це рішення керівництва клубу, я не маю права його оскаржувати, -
цитує Павлова «Террикон», посилаючись на «Футбол 1».