Колишній захисник київського «Динамо» Володимир Горілий поділився своїм прогнозом на результат боротьби за золоті медалі нинішнього чемпіонату України.
«На сьогоднішній день «Дніпро» поступається «Динамо» і «Шахтарю» в грі і в комплектації. Проте багато надій в Дніпропетровську пов'язують із зимовою паузою, і дуже б хотілося, щоб команда Мирона Маркевича втрутилася в боротьбу за золото.
Якби підопічні Мірчі Луческу проводили домашні матчі на своєму стадіоні, можливо, і не було б такого відставання від «Динамо».
Проте на даний момент кияни та донеччани є головними претендентами на чемпіонство, а перевагу в п'ять очок перед гірниками додає динамівцям впевненості перед весняними поєдинками»,
- цитує Горілого
dynamo.kiev.ua, посилаючись на газету «КОМАНДА».