Гендиректор «Говерли»: «Офіційного зняття трьох очок не буде»

Футбол України 26 Грудня, 10:38
В ужгородській «Говерлі» обіцяють погасити заборгованість перед Адріаном Пуканич, через яку КДК ФФУ постановив зняти з команди три очки.

В ужгородській «Говерлі» обіцяють погасити заборгованість перед Адріаном Пуканич, через яку КДК ФФУ постановив зняти з команди три очки.

«Гроші виплачувалися, але ми просили його [Пуканича] дати відстрочку платежу. Сьогодні, на жаль, футболісти не ті, що були раніше - тільки гроші, гроші і гроші», -

цитує iSport інтерв'ю

генерального директора «Говерли» Івана Шіца телеканалу «Футбол 1».

«Так, є рішення КДК ФФУ, але воно ще не вступило в силу. Є процедура виконання рішення, і я думаю, що до зняття очок не дійде».

«Ми вирішимо всі питання, які у нас виникли, і виплатимо гроші, що залишилися. Думаю, ми все закриємо. Офіційного зняття трьох очок в турнірній таблиці не буде».