Сергій Юран: «Ярмоленко не загубиться в Європі»

Динамо Київ 26 Грудня, 16:12
Уродженець Луганська, колишній гравець «Зорі» та київського «Динамо» Сергій Юран - про стан українського футболу.

Уродженець Луганська, колишній гравець «Зорі» та київського «Динамо» Сергій Юран - про стан українського футболу.

«Насамперед, треба віддати належне збірній України! В такий складний економічно і політично час, з усіма витікаючими військовими подіями, збірна продовжує грати і перемагати. Дай Бог, щоб Україні вдалося пробитися у фінальну частину Євро-2016».

«Київське «Динамо» теж заслуговує тільки гарних відгуків. Кияни здорово грають в Європі, лідирують в чемпіонаті. За це я дуже поважаю тренерів і гравців київського клубу. Треба віддати належне і керівникам футболу, які у настільки важкий час знайшли сили проводити чемпіонат».

«Ярмоленко і Коноплянка - чудові футболісти. Думаю, ці хлопці не загубляться в Європі», -

зазначив Юран, передає MatchDay з посиланням на журнал «Футбол»