«Говерла» погасила борг перед своїм колишнім гравцем

Футбол України 26 Грудня, 16:39
Як стало відомо, «Говерла» зайнялася погашенням існуючих боргів перед своїми колишніми гравцями.

Як стало відомо, «Говерла» зайнялася погашенням існуючих боргів перед своїми колишніми гравцями.

«Так, «Говерла» погасила всі свої борги, і тепер у мене немає претензій до цього клубу. Ми поговорили з Олександром Шуфричем, і він дотримав всі обіцянки», -

зазначив екс-гравець ужгородського клубу Сергій Бойко, повідомляє Футбол.ua

Нагадаємо, що Бойко грав за «Говерлу» в сезоні 2012/13. У листопаді поточного року ФФУ зобов'язала «Говерлу» в 10-денний термін погасити борги по зарплаті перед Бойко.