Уже півроку минуло з часу, коли Артем Мілевський перебрався до Хорватії і виступає за «Хайдук«. «Футбол Україна
»зібрав думки хорватських уболівальників про гру українця.
«Мілевський має жалюгідні 50000 на рік. І ви думаєте, він не піде від нас?!».
"У контракті Мілевського передбачено грошовий бонус, якщо Артем стане кращим бомбардиром ліги. Але певно, і сам гравець не вірить в це».
"Цінуйте Мілевського. Він міг поїхати грати футбол до шейхів і там заробити набагато більше».
"Тьома (Tjoma) - можливо, найсильніший іноземний футболіст, який коли-небудь грав у хорватському чемпіонаті».
"Мілевського називають «пустотливий хлопчик України».
"Питання в тому, чи побачимо ми коли-небудь справжнього Мілевського чи тільки його тінь?»
"Будемо завжди пам'ятати, якими оваціями зустріли Мілевського в Києві, коли «Хайдук» прилетів до Києва на гру з «Дніпром».
"Це незвичний талант, але з кількома зайвими кілограмами».
"Треба бути терплячими, і ми ще побачимо справжнього Мілевського».
"Мілевський - це не те, що було колись. Людина в розквіті сил, але має проблеми з алкоголем».