Що думають хорватські фанати про Мілевського

Динамо Київ 26 Грудня, 17:00
Уже півроку минуло з часу, коли Артем Мілевський перебрався до Хорватії і виступає за «Хайдук». «Футбол Україна» зібрав думки хорватських уболівальників про гру українця.

Уже півроку минуло з часу, коли Артем Мілевський перебрався до Хорватії і виступає за «Хайдук«. «Футбол Україна

»

зібрав думки хорватських уболівальників про гру українця.

«Мілевський має жалюгідні 50000 на рік. І ви думаєте, він не піде від нас?!».



"У контракті Мілевського передбачено грошовий бонус, якщо Артем стане кращим бомбардиром ліги. Але певно, і сам гравець не вірить в це».



"Цінуйте Мілевського. Він міг поїхати грати футбол до шейхів і там заробити набагато більше».



"Тьома (Tjoma) - можливо, найсильніший іноземний футболіст, який коли-небудь грав у хорватському чемпіонаті».



"Мілевського називають «пустотливий хлопчик України».



"Питання в тому, чи побачимо ми коли-небудь справжнього Мілевського чи тільки його тінь?»



"Будемо завжди пам'ятати, якими оваціями зустріли Мілевського в Києві, коли «Хайдук» прилетів до Києва на гру з «Дніпром».



"Це незвичний талант, але з кількома зайвими кілограмами».



"Треба бути терплячими, і ми ще побачимо справжнього Мілевського».



"Мілевський - це не те, що було колись. Людина в розквіті сил, але має проблеми з алкоголем».