Йожеф Сабо: «Я не думаю, що «Дніпро» втрутиться в чемпіонську гонку»

Динамо Київ 26 Грудня, 20:27
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо відзначив, що не вірить в те, що «Дніпро» зможе втрутитись в боротьбу за перше місце в УПЛ.

- Весною буде два клуби, які боротимуться за золото. Я не думаю, що «Дніпро» втрутиться в чемпіонську гонку. У команди Маркевича зараз чимало проблем. Якщо в команду все ж прийдуть нові футболісти, їм потрібно буде ще адаптуватися в колективі і заграти. Мирон Богданович розповідав, що йому потрібен розігруючий півзахисник, опорник, лівий захисник. Якщо вони прийдуть - це будуть суттєві зміни. Хоча деякі покупки я не впевнений, що потрібні клубові. Той самий Канкава чудово грав за Рамоса, а ось Маркевича чомусь не влаштовує.