Адріан Пуканич: «Пройшов тільки перший транш виплати, тому мені прийшлося знову подавати до КДК»

Футбол України 27 Грудня, 09:19
Колишній футболіст «Говерли» - про заборгованість ужгородців перед ним.

«Мені не зовсім зрозуміла позиція пана Швеця, який говорить, що мені потрібні тільки гроші та я не йду на поступки. Я і так майже рік не виносив цю тему на суспільний розгляд. Старався, щоб цю справу вирішили мирним шляхом. Із тих пунктів мирного договору, який ми підписали, вони дотримались тільки один раз. Пройшов тільки перший транш виплати, тому мені прийшлося знову подавати до КДК»,

- сказав Пуканич в ефірі «Футбол 1».