- Ні з російськими, ні з українським клубами на зборах грати не бажаєте. Чому ж?
- З українськими - зрозуміло. Береженого Бог береже. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне.
- У наших командах нікого «з чубом» немає.
- Навіщо на зборах набридати один одному? Та ще секрети розкривати? Нам же грати з цими командами у другій частині чемпіонату, -
сказав Білялетдінов, пише СЕ