Рінат Білялетдінов: «З українськими клубами грати на зборах не будемо. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне»

Футбол України 27 Грудня, 11:31
Головний тренер казанського «Рубіна» Рінат Білялетдінов пояснив, чому його команда не гратиме на зимових зборах проти українських клубів.





- Ні з російськими, ні з українським клубами на зборах грати не бажаєте. Чому ж?



- З українськими - зрозуміло. Береженого Бог береже. Вийде западенець з чубом, що-небудь вякне - бійка спалахне.



- У наших командах нікого «з чубом» немає.



- Навіщо на зборах набридати один одному? Та ще секрети розкривати? Нам же грати з цими командами у другій частині чемпіонату, -

сказав Білялетдінов, пише СЕ