Екс-півзахисник московського «Локомотива» Дмитро Лоськов, на зустрічі з вболівальниками, розповів, що прийняв рішення про завершення кар'єри.
- Ви завершили кар'єру?
- Напевно, завершив.
- Ми цього не хочемо.
- Я теж не хочу. Але треба завершувати вчасно. Вік... Звичайно, я міг би грати десь в інших містах. Але з Москви не хотілося їхати. Зараз я зайнятий сім'єю, дітьми.
- Але ж у вас є тренерська ліцензія!
- Так, отримав нещодавно. Ліцензія дозволяє очолювати команди другого дивізіону. Гравець і тренер - це протилежності. У мене є багатий досвід гравця, але як тренеру мені треба ще вчитися. Тренерська справа мені цікава.
- Кому б ви передали свій десятий номер?
- Синові Гриші. Правда, для нього не тато авторитет номер один, а тренер. І це правильно. Може, він з часом у мене поради буде питати, а поки тільки тренера слухає.
- Не роздумуєте автобіографію написати?
- Та ви що! Все ще попереду. Якщо тільки в старості писати.