Наставника збірної Японії звинуватили в організації договірного матчу в Прімері

Світовий футбол 27 Грудня, 20:29
Слідчі звинувачують японця Хав'єру Агірре та ще 40 осіб в організації договірного матчу.

Слідчі звинувачують японця Хав'єру Агірре та ще 40 осіб в організації договірного матчу.

Мова йде про матч, зіграний у травні 2011 року між «Сарагосою» та «Леванте». Сам же фахівець відхрещується від будь яких таких заяв.



«В іспанському футболі я провів 12 років і не був замішаний у чомусь, що суперечить моїй моралі чи професіоналізму. Я не брав хабарів і і нічого не вимагав»,

- заявив 56-річний мексиканець.

Зазначимо, що в останньому турі іспанської Прімери «Сарагоса» на чолі з Агірре виграла поєдинок у «Леванте» та спромоглась уникнути пониження у класі.