Екс-гравець київського «Динамо» Тіберіу Гіоане, який пережив інсульт у 2005 році, нині грає у футбол більше для задоволення.
33-річний колишній хавбек збірної Румунії взяв участь у любительському футзальному турнірі у місті Брашов.
«Рухаюся я добре, і якщо б міг робити це кожного дня, було б здорово. Але, на жаль, я не можу грати регулярно», -
цитує Гіоане Sport.ro.
Тіберіу набрав кілька кілограмів після завершення ігрової кар᾿єри і каже, що зараз грає у футбол у своє задоволення: «Хотів би продовжувати грати на професійному рівні, але вже не зможу. Я закінчив кар᾿єру кілька років назад, і за цей час набрав зайві кілограми».
Також у турнірі взяв участь колишній партнер Гіоане по київському «Динамо» Флорін Чернат.