Мілевський привітав усіх з Новим роком. ФОТО

Динамо Київ 28 Грудня, 13:27
Екс-футболіст київського «Динамо», який відправився до Мінська, щоб відзначити новорічні свята разом із родиною, передає вітання зі своєї батьківщини.

«Там, де все починалося! З Новим роком вас усіх!» -

написав Мілевський у

Instagram, виклавши своє фото біля клубного офісу ФК «Мінськ».