«Там, де все починалося! З Новим роком вас усіх!» -
написав Мілевський у
Instagram, виклавши своє фото біля клубного офісу ФК «Мінськ».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Там, де все починалося! З Новим роком вас усіх!» -
написав Мілевський у
Instagram, виклавши своє фото біля клубного офісу ФК «Мінськ».