Що думають хорватські фанати про Мілевського. Частина 2

Динамо Київ 28 Грудня, 13:52
Колишній футболіст київського «Динамо» зберігає суперечливу репутацію і після переїзду до хорватського «Хайдука».

«Футбол Україна» продовжує публікувати відгуки хорватських уболівальників про Артема Мілевського.

Першу частину читайте тут.





«Мілевський був близький до переходу в сербський «Партизан», але в останній момент угода зірвалася».



«З останніх трьох клубів Мілевського виганяли через алкоголізм».



«Мілевський з 2008 року тільки деградує».



«Кажуть, що він полюбляє грати в букмекерських конторах».



«На продажах футболок з написом «Мілевський» «Хайдук» може заробити більше, аніж річний бюджет загребського «Динамо».



«За гроші, витрачені на Мілевського, краще було б купити тих, хто б допоміг нашій молоді прогресувати».



«Якщо нічого не зміниться, присутність Мілевського викличе ще більшу тривогу і нервозність у роздягальні команди, яка ще глибше зануриться в кризу».



«Здається, що Мілевський постійно ниє, що відображає його безсилля на полі».



«Українець виглядає цілком невмотивованим».



«Артем любить повертатися до інших речей, які не мають нічого спільного з футболом».



Під час підготовки матеріалу були використані дані з форумів та гостьових хорватських спортивних сайтів.