«Футбол Україна» продовжує публікувати відгуки хорватських уболівальників про Артема Мілевського.
Першу частину читайте тут.
«Мілевський був близький до переходу в сербський «Партизан», але в останній момент угода зірвалася».
«З останніх трьох клубів Мілевського виганяли через алкоголізм».
«Мілевський з 2008 року тільки деградує».
«Кажуть, що він полюбляє грати в букмекерських конторах».
«На продажах футболок з написом «Мілевський» «Хайдук» може заробити більше, аніж річний бюджет загребського «Динамо».
«За гроші, витрачені на Мілевського, краще було б купити тих, хто б допоміг нашій молоді прогресувати».
«Якщо нічого не зміниться, присутність Мілевського викличе ще більшу тривогу і нервозність у роздягальні команди, яка ще глибше зануриться в кризу».
«Здається, що Мілевський постійно ниє, що відображає його безсилля на полі».
«Українець виглядає цілком невмотивованим».
«Артем любить повертатися до інших речей, які не мають нічого спільного з футболом».
Під час підготовки матеріалу були використані дані з форумів та гостьових хорватських спортивних сайтів.