Офіційний сайт «біло-синіх» оголосив про оренду аргентинського форварда у «Розаріо Централь».
Нападник Марко Рубен, який належить київському «Динамо», орендований на 1,5 року аргентинському клубу «Розаріо Централь» (займає в поточній першості своєї країни 15-е місце).
До цього форвард був орендований «біло-синіми» французському клубу «Евіан Тонон Гайяр» та мексиканському «Тигрес УАНЛ».