Українського захисника запрошують в Німеччину

Футбол України 28 Грудня, 16:27
Український захисник Ігор Ощипко, який восени тренувався в німецькому «Франкфурті», заявив, що у нього є пропозиції від німецьких клубів

, пише Футбол.ua





- Як справи зі здоров'ям?



- У принципі, все налагодилося. Відчуваю себе набагато краще, ніж раніше. Фізично також набрав форму, коліно дозволяє все робити. Тому після Нового року буду вирішувати питання з працевлаштуванням. В агента є певні пропозиції з Німеччини, тому будемо розглядати їх, бо вже дуже хочеться якнайшвидше повернутися у футбол.



- Які шанси, що ви залишитеся в німецькому футболі?



- За підсумками трьох тижнів тренувань з «Франкфуртом» можу сказати, що в німецькому футболі відразу помітна велика дисципліна, повна викладка на тренуваннях, в іграх. Футбол, можна сказати, більш силовий, і мені це імпонує. Тому, оскільки у агента є пропозиції від німецьких клубів, ми їх будемо розглядати. Я не проти залишитися спробувати свої сили в Німеччині. Але якщо будуть інші варіанти, то будемо розглядати і їх.



- З України є якась зацікавленість?



- Ви знаєте, мені, в принципі, хотілося б залишитися в Німеччині, але якщо будуть якісь пропозиції від українських клубів, я теж готовий їх розглядати. Просто ви самі розумієте - коли ти два роки не граєш, то ніхто особливо за тобою не стежить, а навколо тільки й чути, мовляв, «він же постійно хворий, травми».



- Останнє питання по «Карпатах»: ви говорили, що клуб повинен вам зарплату за шість-сім місяців. Щось у цьому плані змінилося?



- Ні. За «Карпатами» все залишилося на тому ж рівні, нічого в кращу сторону не змінилося