Нещодавно президент «Динамо» Ігор Суркіс заявив, що київський клуб ніколи не цікавився гравцем софійського ЦСКА Тончі Кукочем, однак футболіст все ще чекає на переїзд до України.
«Я сподіваюсь потрапити в київське «Динамо». Мій перехід повинен скластися. Я чекаю, що мені зателефонує мій менеджер та скаже, що цю історію завершено. Якщо це не реалізується, то я залишусь в Софії і через шість місяців стану чемпіоном», - розповів болгарським ЗМІ Кукоч.