Головний тренер збірної України Михайло Фоменко прокоментував перемогу півзахисника київського «Динамо» та української національної команди Андрія Ярмоленка у референдумі за визначенням кращого гравця чемпіонату України 2014 року.
«Таке досягнення півзахисника «Динамо» не стало для мене несподіванкою. Я добре знаю про традиції видання «КОМАНДА» і, будучи головним тренером різних клубів, не раз брав участь у цьому опитуванні... - цитує Фоменка
Звичайно, нам дуже приємно, що свою лепту в вибір наших респондентів внесли і виступи Ярмоленко за збірну України. Цей футболіст істотно розширив коло своїх обов'язків на полі, він не стоїть на місці, рухається вперед. Багато речей цей півзахисник раніше не робив, а тепер робить»,
dynamo.kiev.ua, посилаючсиь на газету «КОМАНДА».