Головний тренер «Мордовії» Юрій Сьомін задоволений займаним його командою місцем після першої частини чемпіонату Росії.
Також фахівець розповів «СЕ» про плани саранців на трансферному ринку.
- Поки тільки повернули з оренди в «Шинніка» нападника Самодіна. Він дуже добре проявив себе в першому дивізіоні, і ми більше нікуди його не відпустимо. У нас мало нападників, сподіваємося, що йому в «Мордовії» буде цікаво, що він нам допоможе.
- Задоволені підсумками першого етапу чемпіонату?
- Нашим 10-им місцем дійсно задоволений, і непогано було б на ньому залишитися. Команда грала на межі, за що дуже вдячний гравцям. Вони діяли на максимумі можливостей, тому й набирали очки. Якщо б в якихось іграх у них була занижена самовіддача, ми зараз мали б великі проблеми.
- І все-таки - ви чекаєте якихось нових гравців?
- Хочемо запросити двох-трьох чоловік в атаку і середню лінію, а ось чи вдасться - питання. Може, візьмемо когось в оренду, це хороша система. Навіщо гравцеві сидіти на лавці в топ-клубі, якщо є команди, в яких він зможе грати?