Захисник «Чорноморця» перейшов у російський клуб

Футбол України 29 Грудня, 13:18
25-річний захисник Євген Зубейко перейшов із одеського «Чорноморця» у клуб російської ФНЛ - ФК «Тосно».

25-річний захисник Євген Зубейко перейшов із одеського «Чорноморця» у клуб російської ФНЛ - ФК «Тосно».

Як повідомляє офіційний сайт «Тосно», клуб підписав контракт з групою футболістів, які покликані підсилити команду у весняній частині Першості Росії з футболу серед команд клубів ФНЛ.

Український захисник Євген Зубейко, який раніше виступав за одеський «Чорноморець», протягом 7 сезонів разом зі своєю командою брав участь в основному турнірі Ліги Європи.

Після 21 туру «Тосно» займає в турнірній таблиці ФНЛ третє місце.