Кримська «влада» хоче «віджати» базу сімферопольської «Таврії»

Футбол України 29 Грудня, 14:16
Міністерство спорту Криму буде домагатися повернення в державну власність спортивного комплексу «Скіф», розташованого в селі Поштове Бахчисарайського району.

Про це повідомив міністр спорту невизнаної Республіки Крим Георгій Шестак, інформують «Новости Крыма».

За його словами, ще за української влади майно бази, на якій тренувався сімферопольський футбольний клуб «Таврія», було продано приватним особам, а земля перейшла у відання адміністрації Бахчисарайського району.

«База була шахрайським шляхом забрана у футболістів, у республіки. Передавати майно за законами України було заборонено, але була продумана схема, яка дозволила відвести матеріальну частину у держави. Це питання пікантне, в ньому, швидше за все, буде розбиратися прокуратура», -

стверджує міністр.

Спорткомплекс включає 2 футбольних поля, готель з басейном, сауною, тренажерним залом.

Раніше генеральний директор сімферопольського футбольного клубу «ТСК» Олександр Гайдаш повідомив, що ведеться робота з пошуку можливості передачі команді права користування навчально-тренувальною базою «Скіф». За його словами, «зараз ця база ні на чиєму балансі не стоїть, нікому не належить».