Голкіпер «Динамо» прокоментував повернення з оренди

Динамо Київ 29 Грудня, 14:25
Олексію Шевченку потрібна ігрова практика.

Голкіпер Олексій Шевченко, який в осінній частині нинішнього чемпіонату виступав на правах оренди в «Олімпіку», повернувся в київське «Динамо», з яким у нього чинна угода.

У донецькому клубі 22-річний страж воріт просидів на лавці запасних, провівши всього один поєдинок у молодіжній першості.

- Переходив в «Олімпік» з твердим переконанням, що буду грати, -

зазначив Шевченко у розмові з кореспондентом Footboom.com

. - Після оренди в «Говерлі», за яку провів всього шість матчів (з них п'ять - за молодіжний склад), природно, хотілося мати ігрову практику.

Президент донеччан Владислав Гельзін запевняв, що у мене неодмінно з'явиться така можливість, на ділі ж все вийшло інакше. Що ж, тепер буду підшукувати варіант, який мене влаштує, насамперед, з ігровою точки зору. Фінанси я ніколи не ставив на чільне місце.